HAKKIMIZDA

Firmamız 1998 yılında Ersoy Makine olarak faaliyetlerine başlamış olup 2005 yılında kurumsallaşarak HİDROSOY MAKİNA İNŞAAT GIDA İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ismiyle hidrolik delici, yeraltı ve yerüstü delici ekipmanların yedek parça imalatına başlamıştır. 

Kalite Politikamız

  • Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak
  • Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak
  • Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması
  • İç ve dış pazarda oluşturduğumuz 'iyi kaliteli ürün' kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmak
  • Üretim ve ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak
  • Şirketimizin Kalite Politikasıdır.

Misyonumuz

HİDROSOY MAKİNA bugün ve gelecekte, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmektir.

Vizyonumuz

Sürekli iyileştirme ve geliştirmeye dayalı sistemimizde, yüksek ürün kalitemiz, uygun fiyat politikamız, uzman ve deneyimli personelimiz, sahip olduğumuz ileri teknoloji ile müşteri portföyümüzü ve ürün yelpazemizi piyasanın talepleri doğrultusunda genişletmektir.
Hedef ve görevlerimizi yerine getirirken gerek üretim, gerekse üretim sonrası süreçlerimizde çevreye duyarlı davranarak, atık ve hurdaları tekrar ekonomiye kazandırıp katma değer ve istihdam yaratılmasına katkıda bulunmayı önemsiyoruz.